KURUMSAL

M.E.B ZAVAGAR KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI

Biz Zavagar Kız Öğrenci Yurtları olarak, sektör başarılı bir yurt işletmeciliğinin verdiği avantaj ve itibarla, gerek bağlı olduğumuz Milli Eğitim Bakanlığı' nın ve tüm diğer resmi kurumların, gerekse ağırladığımız üniversiteli gençlerin ve ailelerinin takdirini kazanmış olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Yurt yönetimi olarak, TEMEL PRENSİBİMİZ ebeveynlerimizin bize gösterdiği güvene ve inanca layık bir şekilde biricik kızlarına karşı ailelerinin aynası olabilmektir.

Türkiye'nin ve dünyanın pek çok yerinden gelip, tüm farklılıkların yanında aynı temel önceliklerde birleşen, aynı elit zevkleri paylaşan, saygın ve renkli öğrenci profilimizi burda yaşattığımız konseptin en önemli yapı taşı olarak özen ve titizlikle oluşturduk. Tüm yenilikçi fikirlerimize ve uygulamalarımıza ilham olan bu zenginliği artırmaksa bizim en büyük idealimizdir. Bu ilke ile yola çıkarak, sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının zeminini, sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, yardımlaşmanın, kısaca birlikte yaşamanın öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.

Yurt sahibi Bülent Zavagar, Yurt işletmeciliği sektöründeki engin deneyimlerinin ve uzun yıllara dayalı hizmetlerinin dışında Eski Milli Boksör olup, Boks Federasyonu başkanlığında AS Başkanlık görevini yürütmüştür. Ankara ve Zonguldakta inşaat sektörü ve milli eğitim bakanlığına bağlı özel yurt işletmecisidir. 2008'den bu yana M.E.B bağlı özel yurt işletmeciliği yapmaktadır.